Kontaktai

Jevgenij Petrov

Valdybos Pirmininkas

+370 630 00497

jp@globalita.lt

Vadim Kiseliov

Valdybos Narys

+370 640 6551

vk@globalita.lt

Aurimas Digrevičius

Direktorius

+370 667 48701

aurimas.digrevicius@globalita.lt

Nerijus Šimkevičius

Projektų Vadovas Vokietijos rinkoje

+370 640 94466

ns@globalita.lt

Artūras Mikaločius

Projektų Vadovas

+370 659 94991

ami@globalita.lt

Donatas Pažereckas

Projektų Vadovas Beneliukso šalių rinkoje

+370 640 00650

dp@globalita.lt

Edgar Kožokaru

Projektų Vadovas Skandinavijos rinkoje

+370 630 00497

ek@globalita.lt

Karolis Kukleris

Projektų Vadovas

+370 640 7959

karolis.kukleris@globalita.lt

Julius Miknius

Projektų Vadovas

+370 627 71729

julius.miknius@globalita.lt

Justina Ulberkytė

Pardavimų Vadybininkė

+370 640 48059

justina@sigmaris.lt

 

Aleksandr Kuzmin

Pardavimų Vadybininkas

+370 462 96384

aleksandr@sigmaris.lt

Jolanta Jakštienė

Personalo Skyriaus Vadovė

+370 627 93651

jolanta@sigmaris.lt

Milda Žvirblienė

Atrankų Specialistė

+370  656 86749

milda.zvirbliene@sigmaris.lt

Lidija Zyrianova

Atrankų Specialistė

+370 611 32633

lidija.zyrianova@sigmaris.lt

Linas Vilkas

Tiekimo Vadybininkas

+370 699 76192

lv@globalita.lt

Parašykite mums

Įmonės rekvizitai

UAB “Globalita”
Įmonės kodas: 300870029
PVM kodas: LT100008965816
Adresas: Taikos ave. 48B, LT-91213, Klaipeda, Lithuania
Telefonas: +370 46 497953
El. paštas: info@globalita.lt