• Grey LinkedIn Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google Places Icon

© Copyrights UAB Globalita 2019

GLOBALITA1.1.png

Apie

 

 

UAB Globalita - tai jauna, moderni ir dinamiška įmonė tiekianti pastolių montavimo ir techninio izoliavimo paslaugas. Mūsų kaip įmonės tikslas yra užtikrinti aukštą paslaugų kokybę, tam mes kuriame stiprią organizacinę kultūrą.

UAB Globalita priklauso UAB Sigmaris grupėje veiklą vykdančioms įmonėms.

UAB Sigmaris - įmonė kontroliuojanti keletos industriniame sektoriuje aktyviai veikiančių įmonių veiklas, bei rinkodaros konsultavimo įmonę. Metalo konstrukcijų gamybos įmonė UAB Sigmetalis ir suvirinimo, bei suvirinimo, elektros instaliacijos ir dažymo paslaugas teikianti įmonė UAB Uolus specializuojasi  jūros ir kranto rinkose.

Sertifikatai

UAB Globalita yra akredituota įmonė turinti kokybės, aplinkos apsaugos, bei sveikatos ir saugos ISO sertfikatus. Atsižvelgiant į rinką kurioje dirbame easme sertifikuoti VCA pažymėjimu kuris patvirtina, kad mūsų vykdomi darbai atitinka darbų saugos, sveikatos apsaugos ir aplinkos apsaugos keliamus reikalavimus.

SNA kokybės ženklas išduotas 2018 metais rodo,  kad mūsų personalas ir verslo administravimas yra tinkamas, laiku mokami darbo užmokesčio mokesčiai ir (arba) pardavimo mokesčiai, o įmonės darbuotojai turi teisę dirbti Nyderlanduose.

Privatumo politika

UAB „Globalita“ rūpinasi Jūsų privatumu ir saugo Jūsų asmens duomenis. Prašome susipažinti su privatumo politika.